A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felzárkóztatásért felelős Modellprogramok szervezeti egysége felvételt hirdet

Részmunkaidős (20 órás) Regionális koragyerekkori szakértő, mozgásterapeuta

munkakör betöltésére,

a Heves-Nógrád régió:

Tiszanána, Tarnabod, Kömlő, Kerecsend, Átány településeire.

Szervezeti egységünk célja, hogy a Jelenlét módszer segítségével a Magyarországon leszakadó, mélyszegénységben lévő településeken diagnózisalapú, komplex fejlesztő munkát valósítson meg. A Jelenlét lényege: a kirekesztett közösségekkel együtt, helyben, közösen feltárni a problémákat, azokra választ adni, s együtt megtalálni a kivezető utat. A bevont települések növekedésével folyamatosan bővítjük a terepen dolgozók, valamint a program hátterét támogató irodai csapatainkat.

Feladatok:

  • 0-3 év közötti gyerekek mozgásfejlesztése mozgásterápia segítségével
  • Hátrányos helyzetű családokkal történő konzultáció, állapotfelmérés
  • Az egyéni fejlesztési/gondozási tervek elkészítése és felülvizsgálata
  • Mozgásfejlesztő terápiás csoportok vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan konduktor vagy gyógytornász/szociális munkás/ szociálpedagógus/ pedagógus/ gyógypedagógus/ pszichológus/ szociológus/ védőnő képzettségű diploma, mozgásterapeuta továbbképzéssel
  • “B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség és szervezőkészség
  • Magas fokú szociális érzékenység és hivatástudat
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő személyiség

Előny:

  • Szegregátumban szerzett segítői tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Barátságos csapat
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Egyéb, béren kívüli juttatások

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Részmunkaidő (heti 20 óra)
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Heves-Nógrád régió: Tiszanána, Tarnabod, Kömlő, Kerecsend, Átány települések

Szakmai önéletrajz küldésével és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet a kovacs-fekete.fanni@maltai.hu e-mail címen